Nauka gry

LEKCJE W WARSZAWIE

Od 2011 roku prowadzę zajęcia w szkole Guitarschool.pl, która znajduje się w Warszawie przy stacji Metro Pole Mokotowskie. Jeśli chciałbyś podszkolić swoje gitarowe umiejętności lub po prostu rozpocząć od podstaw – napisz do mnie!

 

Na stronie internetowej szkoły znajdziesz szczegółowe informacje o programach nauki.

 

MAGAZYN GITARZYSTA

Od 12 lat mam ogromną przyjemność prowadzić rubrykę “warsztat gitary akustycznej” w Magazynie Gitarzysta. Każda lekcja składa się z zapisu nutowego / tabulatury, opisu tekstowego oraz nagrania audio.

 

KURSY ONLINE

Rok 2019 przyniósł nowe doświadczenia oraz pomysły, których owocem jest projekt internetowej szkoły muzycznejAkademia Muzyki to miejsce w sieci, gdzie poznasz efektywne metody nauki gry na gitarze oraz ukulele.

To wszystko bez wychodzenia z domu – w formie darmowych lekcji instruktażowych na kanale YouTube i kursów online. Więcej informacji na www.akademiamuzyki.pl

 

WARSZTATY GITAROWE

Kilka razy w roku prowadzę w różnych miejscach w Polsce grupowe warsztaty.  Wydarzenie zazwyczaj jest związane z występem na festiwalu gitarowym lub prezentacją sprzętu w sklepach muzycznych. O każdym takim wydarzeniu informuję na stronie internetowej oraz Facebooku.

 

GRUPA WSPÓLNEJ NAUKI

W sierpniu 2018 założyłem grupę Gitara akustyczna bez tajemnic. Jest to przyjazne miejsce, który gromadzi pasjonatów tego wspaniałego instrumentu.

Obecnie jest to największa społeczność gitarzystów akustycznych w Polsce (ponad 14000 osób).
Jeśli chcesz dołączyć do grupy to KLIKNIJ TU.

 

FINGERSTYLE.PL

Od 2006 roku prowadzę mini portal o tematyce gitary fingerstyle. Na stronie znajdziesz poradniki sprzętowe oraz lekcje video. W ramach działalności portalu odbyły się dwie edycje festiwalu “Acoustic Guitar Show”, konkursy gitarowe “Acoustic Guitar Battle” oraz kilkanaście warsztatów gitarowych.

Więcej informacji na www.fingerstyle.pl