Nauka gry

LEKCJE W WARSZAWIE

Od 2011 roku prowadzę zajęcia w szkole Guitarschool.pl, która znajduje się w Warszawie przy stacji Metro Pole Mokotowskie. Jeśli chciałbyś podszkolić swoje gitarowe umiejętności lub po prostu rozpocząć od podstaw – napisz do mnie!

 

Na stronie internetowej szkoły znajdziesz szczegółowe informacje o programach nauki.

 

WARSZTATY 

Kilka razy w roku prowadzę w różnych miejscach w Polsce grupowe warsztaty.  Wydarzenie zazwyczaj jest związane z występem na festiwalu gitarowym lub prezentacją sprzętu w sklepach muzycznych. O każdym takim wydarzeniu informuję na stronie internetowej oraz Facebooku.

 

MAGAZYN GITARZYSTA

Mam ogromną przyjemność prowadzić rubrykę „warsztat gitary akustycznej” w Magazynie Gitarzysta. Każda lekcja składa się z zapisu nutowego / tabulatury, opisu tekstowego oraz nagrania audio.

 

AKADEMIAMUZYKI.PL

Rok 2019 przyniósł nowe doświadczenia oraz pomysły, których owocem jest projekt internetowej szkoły muzycznejAkademia Muzyki to miejsce w sieci, gdzie poznasz efektywne metody nauki gry na gitarze oraz ukulele. To wszystko bez wychodzenia z domu – w formie darmowych lekcji instruktażowych na kanale YouTube i mini kursów online.