Piotr Słapa Fingerstyle Guitar

PIOTR SŁAPA
Fingestyle Guitar

Jesteś zainteresowany recitalem gitarowym, warsztatami lub prezentacją sprzętu muzycznego? Zapraszam do współpracy!

Specjalizuję się w technice gry o nazwie fingerstyle.

Fingerstyle jest jedną z najbardziej widowiskowych i jednocześnie najbardziej wymagających technik gry na gitarze. Styl ten pozwala na pojedynczej gitarze stworzyć iluzję brzmienia kilku instrumentów grających w tym samym czasie – basu, perkusji, partii rytmicznej i solowej. Doświadczony gitarzysta fingerstyle z powodzeniem może występować jako one-man-band, zastępując cały zespół. Posłuchaj takich mistrzów gitary jak Tommy Emmanuel, Andy Mckee czy Sungha Jung.

Na czym polega magia fingerstyle?

To absolutna wolność – wyobraź sobie, że dowolny utwór muzyki rozrywkowej (z gatunku blues, pop, funk, jazz, rock, metal, folk, country czy nawet techno) możesz zagrać na solowym instrumencie. To wszystko dzięki specjalnej technice gry.

 

 


FAQ

Sprzęt nagłośnieniowy

Zawsze dbam, aby występ był niezapomnianym przeżyciem. Niezależnie czy muzyka pełni funkcję tła lub jest pełnym energii pierwszoplanowym widowiskiem pragnę, aby jakość dźwięku stała na najwyższym poziomie. Dysponuję profesjonalnym nagłośnieniem BOSE L1 Series II, obsługującym sale do 300 osób. W przypadku większych eventów organizator koncertu zobowiązany jest dostarczyć własny system PA.

Dojazd

Gram koncerty w każdym miejscu Polski i za granicą. Moje miejsce zamieszkania to Warszawa.

Próba dźwięku

Dojeżdżam na miejsce eventu na około 1-2 godzin przed występem. Jest to czas potrzebny na przygotowanie nagłośnienia oraz przeprowadzenie próby dźwięku.

Repertuar na życzenie

Możliwe jest przygotowanie specjalnego repertuaru dopasowanego do charakteru eventu (np. koncert, gala, muzyka tła) na życzenie organizatora.

Koncert w większym składzie

Koncert może odbyć się w większym składzie (np. wokal, skrzypce, harmonijka). Współpracuję z czołowymi artystami polskiej sceny muzycznej.